СТУДЕНТСКИ СЕМИНАР ЗА СТАРТИРАЩИ ДИГИТАЛНИ ПРЕДПРИЕМАЧИ

Институт за икономическа политика с подкрепата на фондация „Ханс Зайдел“ организира 16-ти пореден студентски семинар от серията Paving Youths' Way. По време на тридневното обучение на тема "Игра на нули и единици" за стартиращи дигитални предприемачи участниците ще имат възможност:

- да се запознаят с текущото състояние на дигиталното предприемачество в България и по света;
- да получат ценни съвети за начален тласък от изявени лектори и експерти;
- да участват в интерактивни сесии с практическа насоченост.

Семинарът е предназначен за български граждани, които са редовно записани във висши учебни заведения на територията на страната или чужбина и отговарят на едно от следните условия:
- да са студенти във втори, трети или четвърти курс на бакалавърска степен;
- да се обучават в магистърска степен;
- да са младежи до 27 години, дипломирани през последните шест месеца.

Благодарение на любезната подкрепа от страна на фондация „Ханс Зайдел“, организаторите покриват следните разходи на участниците:
• Настаняване в двойна стая (с друг участник);
• Пълен храноден;
• Обучителни материали.

Избраните участници следва сами да организират транспорта си до и от Банкя.

Повече информация за семинара можете да намерите в предварителната програма.

За участие: Моля, попълнете формуляра за кандидатстване до 24:00 часа на 22 октомври 2017 г. Резултатите от селекцията ще бъдат изпратени по ел. поща най-късно до 30 октомври 2017 г.

За повече информация можете да се свържете с нас на е-mail: student_seminars@epi-bg.org и на тел. 02 952 29 47

Участниците ще получат сертификат при успешно завършване на обучителния семинар.