Презентация на „Проект „ВИЗА - Агенция за трансгранична трудова мобилност“, еMS ROBG-147“

ПОКАНА

„Кариера в България и Румъния“ – 6 март 2019

Уважаеми студенти,

Каним Ви на събитието „Кариера в България и Румъния“, което ще се проведе на 6 март 2019 г. (сряда) от 10.45 часа в Аудитория 10 (Акад. Ив. Стефанов/Ректорат) на Стопанска академия – Свищов. Екипът на Българо-румънска търговско-промишлена палата, заедно с партньорите от Асоциацията за устойчиво развитие Слатина, ще представят дейността на Агенция „Виза“ - уникален център за информация, консултация и обучение в подкрепа на трудовата мобилност в трансграничната зона Румъния – България.

Всички присъстващи ще имат възможност да получат актуална информация за трудовия пазар в двете страни и възможностите за трансгранична кариера като ключов елемент на регионалната икономическа свързаност.

По време на събитието ще бъдат презентирани и допълнителни възможности за обучение и придобиване на ключови умения в Центъра за професионално обучение към Българо-румънска търговско-промишлена палата.

Заповядайте! Очакваме Ви!