Кръгла маса на тема: „Стратегически възможности за развитие на туристическа дестинация България посредством икономиката на преживяванията”

ПОКАНА

за участие в кръгла маса на тема:

27 октомври (четвъртък), 15:00 часа
Заседателна зала-Ректорат, СА „Д. А. Ценов“ – Свищов и паралелно – онлайн в платформата BigBlueButton (https://bbb.uni-svishtov.bg/b/u42-z8m-cq4-1oe)

Екипът на научноизследователски проект №7-2022 „Стратегически възможности за развитие на туристическа дестинация България посредством икономиката на преживяванията”, с ръководител проф. д-р Марияна Божинова, отправя ПОКАНА за участие в кръгла маса към преподаватели, учени, докторанти, студенти, изследователи и представители на практиката за дискусия по въпросите за развитието на българския туризъм чрез възможностите на икономиката на преживяванията и специализираните форми на туризъм.
Кръглата маса е организирана в изпълнение на Дейност 5. Популяризиране на резултатите от научното изследване по проект №7-2022, финансиран със средства по Наредба на МОН за насърчаване на научно-изследователската дейност.

За повече информация:
ас. д-р Кристина Шопова