Институт за икономическа политика с подкрепата на фондация „Ханс Зайдел“ подготвя 16-то издание от серията обучителни семинари за студенти Paving Youths’ Way в периода 3–5 ноември 2017 г. в Банкя.

Уважаеми студенти,

Институт за икономическа политика (ИИП) с подкрепата на фондация „Ханс Зайдел“ подготвя 16-то издание от серията обучителни семинари за студенти Paving Youths’ Way, което ще се проведе в периода 3–5 ноември 2017 г. в хотелски комплекс „Жеравна“, Банкя. Този път темата на семинара ще бъде „Игра на нули и единици“ за стартиращи дигитални предприемачи. По време на тридневното обучение избраните участници ще имат възможност:

• да  се запознаят с текущото състояние на дигиталното предприемачество в България и по света;
  • да получат ценни съвети за начален тласък от изявени лектори и експерти;
  • да участват в интерактивни сесии с практическа насоченост.

Участието в семинара е безплатно за всички участници като разходите за настаняване, прехрана и обучителни материали се покриват от организаторите. Участници следва сами да организират транспорта си до и от Банкя.

Формулярът за кандидатстване следва да бъде попълнен до 22 октомври 2017 г. и е достъпен на този линк: https://form.jotformeu.com/72754108916360

Повече информация за семинара, както и формуляра за кандидатстване можете да намерите и на страницата на ИИП (www.epi-bg.org).