Фирма "Интеграл" представя актуалната си програма за 2019 г.

Уважаеми колеги,
"ИНТЕГРАЛ" идват при студентите в СА "Д.А. Ценов", за да им разкажат за Студентските бригади и Стажове в САЩ.
Ако вие не можете да отидете до офиса на "Интеграл" във В. Търново, то Офисът на "Интеграл" ще дойде при вас!!!
На 23 октомври, от 10 до 14 часа "Интеграл" ще бъде във фоайето на Факултетски корпус на СА "Д. А. Ценов", за да проведе безплатни консултации за Студентски бригади и Стажове в САЩ. Студентите, които искат да получат подробна информация за бригадите в САЩ,
да вземат най-новото списание за Студентски бригади и да участват в томбола с награди, както и ДА ОПИТАТ приключението, наречено СТУДЕНТСКИ БРИГАДИ за лято 2019 на промоционални условия, ще могат да го направят в самия университет във вторник – 23 откомври.
За записване е необходима само студентска книжка, уверение за студент редовно обучение, лична карта и готово – ще бъдете част от многото студенти, които вече се записаха за бригада за следващото лято!
А най-хубавото е, че не трябва да плащате при записването, а след това имате опции за
разсрочено плащане без оскъпяване и за изгоден студентски кредит!

Заповядайте!