В СА "Д.А.Ценов" стартира приема на студенти за обучение по магистърски програми

На 23 юли 2012 г. в Стопанска академия "Д. А. Ценов" - гр. Свищов започва приема на студенти за обучение по магистърски програми в редовна и дистанционна форма в областта на икономиката, администрацията и управлението. През настоящата кандидат-студентска кампания за ОКС "Магистър" освен икономисти, ще бъдат приемани също и студенти, завършили колежи с ОКС "Професионален бакалавър", както и неикономисти - второ висше.

С цел по-пълно задоволяване на потребностите на студентите и на бизнеса за тази учебна година са разработени нови магистърски програми, в т.ч. и "Финансов мениджмънт" (на английски език), с което общият им брой става 113.

Обучението се реализира в съответствие с акредитацията на Академията и стандартите за управление на качеството ISO 9001:2008.

При дистанционното обучение се използва модерна уеб-базирана технология.

Предлагат се атрактивни такси, които включват всички необходими учебни материали. Обучението се организира в неприсъствена форма като съществува възможност и за он-лайн защита на дипломната работа.