Университетски спортен клуб „Д. А. Ценов” е шампион от държавното първенство по тенис на маса „А” група жени

Отборът по тенис на маса към Университетски спортен клуб „Димитър А. Ценов” – Свищов завоюва шампионската титла от държавното отборно първенство на „А” група, жени. Турнирът, който се организира от Българска федерация по тенис на маса, е традиционен и се провежда в два етапа, като се играе на принципа „всеки срещу всеки”.

За финалния, втори турнир, който се проведе в Свищов, играещият треньор Елиз Караманлиева картотекира голямото свищовско име Мейджан Шабанова – национална състезателка с много отличия. След изиграни над 10 отборни мача в двата етапа, тежки и оспорвани срещи, тимът на Стопанска академия се класира на първо място и завоюва златното отличие. Женският отбор на УСК „Д. А. Ценов” бе в състав Елиз Караманлиева, Мейджан Бакалова, Виолета Ангелова и Филиз Михайлова – и четирите от Свищов.