Център за международно сътрудничество и проекти

Уважаеми колеги,
Центърът за международно сътрудничество и проекти (ЦМСП) съобщава на всички студенти от Стопанска Академия „Д. А. Ценов”, че започва новата кампания за кандидатстване по програма „ЕРАЗЪМ” на ЕС за реализиране на мобилност с цел обучение и с цел практика. Желаещите да участват в програмата за практика през лятото на 2014 г. или за обучение през зимния семестър на академичната 2014/2015 г. могат да подадат необходимия пакет документи за кандидатстване до 30 март 2014 г. в офиса на ЦМСП. При изготвянето на пакета документи за кандидатстване студентите следва предварително да се запознаят с правилата, процедурите и другата полезна информация, свързани със студентската мобилност, които може да намерите ТУК.