Провеждане на информационна среща относно възможности за стаж в Prime Holding JSC

За пета поредна година Prime Holding JSC има удоволствието да предостави възможност за стаж за студенти, обучавани в компютърни специалности. За пръв път програмата отваря врати и в Свищов като предлага практическо обучение в реална среда на студентите от Стопанска академия "Димитър А. Ценов".
    Заповядайте на 28 февруари 2018 г., от 14:15 ч. в аудитория №7, където ще се проведе информационна среща с представители от мениджмънта и обучителния отдел на компанията. Подробно ще се дискутират програмата, изискванията, времевия диапазон, обучението и възможностите за бъдещо развитие в офиса на компанията в града.
Периодът за провеждане на стажа е март-юни 2018 г. Направленията, в които студентите могат да кандидатстват са следните:
  • Back-end (.NET и Java)
  • Salesforce development