Покана за участие в тържествената церемония – шествие с поклонение пред гроба на Дарителя по случай патронния празник на Академията

Уважаеми колеги, дами и господа,
Академичното ръководство и Студентският съвет имат удоволствието и честта да поканят всички преподаватели (професори, доценти, гл. асистенти, асистенти, преподаватели и старши преподаватели), докторанти, студенти, служители и работници в Академията

на

ТЪРЖЕСТВЕНАТА ЦЕРЕМОНИЯ – ШЕСТВИЕ С ПОКЛОНЕНИЕ ПРЕД ГРОБА НА ДАРИТЕЛЯ ПО СЛУЧАЙ  ПАТРОННИЯ ПРАЗНИК НА АКАДЕМИЯТА.

Тържествената церемония ще се състои на 8 ноември 2018 г. (четвъртък).
Начало – 11:00 часа пред Ректората.

Убедени сме, че с нашето присъствие ще изразим голямата обич, признателност и почит към Алма матер и делото на Дарителя.

8 ноември 2018 г. (четвъртък) е редовен учебен ден. Умоляваме колегите-преподаватели да поканят студентите да участват в академичната церемония. Приканваме преподавателите и студентите, които имат учебна ангажираност от 11.00 до 12.15 часа, да се включат организирано в празника пред Ректората.