Покана за кандидатстване по програма Еразъм+

A picture containing textDescription automatically generated
Еразъм+ офисът към Центъра за международна дейност кани преподавателите и служителите на СА „Д. А. Ценов“ да кандидатстват за мобилност на персонал с цел преподаване или обучение между програмни държави (КА131) и мобилност на персонал с цел преподаване между програмни и партниращи държави (КА171) през зимен и летен семестър на академичната 2022/2023 г.

Висшите училища, в които може да се реализира мобилност по КД131, са всички партньори на Стопанска академия от Програмни страни.

В настоящата покана може да се кандидатства за преподаване и в следните висши училища от партниращи държави (КА171): Университет „Александър Джувани“ (Елбасан, Албания); Университет „Суецки канал“ (Исмаилия, Египет); Университет „Кади Аяд“ (Маракеш, Мароко), Университет „Ал-Кудс“ (Източен Йерусалим, Палестина).

Необходими документи за участие в конкурса:

Краен срок за подаване на документи: 05 септември 2022 г. (понеделник), 17:00 часа.

Допълнителна информация по регламента на кандидатстване:

erasmus@uni-svishtov.bg; телефон 0631 66440 или в Еразъм+ офиса на ЦМД.