Обява за подбор на целева група по проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01

ОБЯВА ЗА ПОДБОР НА ЦЕЛЕВА ГРУПА
по проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01 „Развитие капацитета на студентите, докторантите, постдокторантите и младите учени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – гр. Свищов за провеждане на иновативни научно-практически изследвания в областта на икономиката, администрацията и управлението”, финансиран от оперативна програма „наука и образование за интелигентен растеж“

Стопанска академия, бенефициент по Процедура BG05M2OP001-2.009 „Подкрепа за развитието на докторанти, постдокторанти, специализанти и млади учени – фаза 1“, обявява процедура за подбор на участници в целева група в категории докторанти и студенти за включване в проект BG05M2OP001-2.009-0026-C01 „Развитие капацитета на студентите, докторантите, постдокторантите и младите учени от Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – гр. Свищов за провеждане на иновативни научно-практически изследвания в областта на икономиката, администрацията и управлението”, финансиран от оперативна програма „наука и образование за интелигентен растеж“.

Минимални изисквания за включване в целевата група:
  • Студенти:
    - Среден успех 4.00 от следването до момента;
    - Ниво на владеене на английски език – В1
    - Информация за дейностите, в които могат да се включат студентите, може да откриете ТУК

• Докторанти
    - Завършен курс по Информатика/Компютърни технологии (Сертификат или успешно положен изпит при следването)
    - Владеене на английски език
    - Информация за дейностите, в които могат да се включат докторантите, може да откриете ТУК
Желаещите да се включат в целевата група на проекта, подават Формуляр за кандидатстване и CV с приложени документи, удостоверяващи покриването на минималните изисквания за кандидатстване, в офиса на Център за качество на обучението или по пощата на адрес: Свищов, ул. „Емануил Чакъров” №2, за ЦКО.
Срок за кандидатстване – до 16.00 ч. на 29.01.2018 г.
Лица за контакт:
Мариела Стоянова 0631/66364 – Институт за научни изследвания
Антоанета Христова 0631/66206 – Център за качество на обучението

Одобрените кандидати ще бъдат уведомени на посочения от тях e-mail до 18.00 ч. на 29.01.2018 г.

Формуляр за кандидатстване може да изтеглите ТУК
CV форма може да изтеглите ТУК