Обучение в практическа среда на студенти от специалност „Счетоводство и контрол“, четвърти курс

На 21 март 2019 г. катедра „Счетоводна отчетност“ съвместно със Счетоводната кантора  „Надежда“ - Свищов с управител г-жа Надка Иванова проведоха обучение в практическа среда на студенти от специалност „Счетоводство и контрол“, четвърти курс. За целта студентите посетиха специализираното счетоводно предприятие и се запознаха с редица особености на счетоводната практика. Обсъдени бяха конкретни въпроси свързани с текущото и периодично счетоводно отчитане на предприятия от различни сектори на икономиката. Представителите от практиката представиха пред студентите възможности за решаването на актуални проблеми в работата на счетоводителите.