Национален фото-конкурс „Аз и Стопанска академия“

Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов обявява
НАЦИОНАЛЕН ФОТО-КОНКУРС „АЗ И СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ“

1. Условия за участниците

• Първа категория: ученици от всички класове на средните училища в страната;
  • Втора категория: настоящи студенти в Стопанска академия;
  • Трета категория: възпитаници (алумни) на Стопанска академия;
  • Четвърта категория: преподаватели в Стопанска академия.

* Забележка: Участниците се съгласяват, че изпратените техни снимки могат да бъдат използвани от Стопанска академия и публикувани в информационни издания (печатни и електронни) на Висшето училище.

2. Изисквания към снимките

• да съдържат символ, сграда, лого или друг елемент, свързан със Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Свищов;
  • да пресъздават по атрактивен начин връзката на участника и Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Свищов;
  • да са във формат JPG или PNG.

Вашите снимки може да направите навсякъде, по всяко време, по всеки повод и във всякакво настроение.

Изпратените снимки ще бъдат публикувани във Facebook страницата на Стопанска академия https://www.facebook.com/stopanskaacademia1936, където всеки чрез харесване ще има възможност да даде своя глас за онези от тях, които са го впечатлили, както и да лобира за тях чрез споделяне.

3. Важни срокове:

Желаещите да участват в конкурса могат да изпращат своите снимки на електронна поща edu.marketing@uni-svishtov.bg в срок до 01.12.2021 г.

Събралите най-много гласове снимки и техните автори ще бъдат обявени на официалния сайт на Стопанска академия през месец декември 2021 г.

4. Процедури за кандидатстване и оценка:

• Изпращането на снимките е само на електронна поща: edu.marketing@uni-svishtov.bg;
  • В полето Subject (Тема) се посочва „За фотоконкурса“;
  • В текста на писмото се посочват:

- за ученици: имена на автора, училище и клас, населено място, телефон за връзка;

- за студенти: имена на автора, форма на обучение, специалност, курс, група, телефон за връзка;

- за алумни: имена на автора, завършена специалност и випуск, телефон за връзка.

- за преподаватели: имена на автора, катедра, телефон за връзка.

По желание към снимките може да се добави и кратък текст за по-детайлно представяне на сюжета им.

Очакваме Вашите снимки!

Плакат за фотоконкурса: ТУК

За контакти:

гл. ас. д-р Юлиян Господинов - Координатор „Образователен маркетинг“
Димка Генчева - Организатор
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул. „Емануил Чакъров” № 2
тел. (0631) 66437 и 0885680168, e-mail: edu.marketing@uni-svishtov.bg