Лятна стажантска програма - TALEN TREE

Уважаеми студенти,

Кастамону България е част от международната компания Kastamonu Entegre - водещ производител на плоскости от дървесни частици (ПДЧ) и Ламинирани ПДЧ. Кастамону България е една от най- големите дървообработвателни компании в България и е един от големите инвеститори в региона и страната. През 2017 г. е направена  инвестиция, осигуряваща  3 пъти увеличение на производителността , намаляване енергоемкостта, намаляване разхода на суровина, повишаване качеството на продукцията, увеличение на производството и работните места.

Kastamonu Entegre е глобален лидер в дървопреработващата промишленост и заема челно място в сектора – първо място в Турция, четвърто място в Европа и седмо място в света.

Кастамону Ентегре има  19 фабрики с 14 локации в 7 страни: Турция - Кастамону и Гебзе, Балъкесир, Самсун и Тарсус, Адана, Румъния, Италия, България, Русия, Босна Херцеговина.

Тази година за първи път в България имаме удоволствието да Ви представим нашата нова програма за студенти.

Ние от Кастамону България АД предлагаме на младите бъдещи специалисти
стажантската програма Talen Tree, за да направят своите първи крачки към  успеха.

Ние предлагаме:

-              Трудов договор с платен стаж за период от 1 до 2 месеца през летния период
-              Безплатно настаняване и безплатен обяд през този период
-              Ментор, който ще работи с вас по даден проект през времето на стажа
-              Екип от професионалисти, който ще подпомага процеса на обучение

Ще се радваме да се срещнем с теб, ако ти си:

-              Студент от 3ти или 4ти курс по счетоводство или финанси
-              Мотивиран, организиран и позитивен
-              Имаш добри познания по MS office
-              Владееш добре английски език

Инвестирайте в бъдещето си днес!
Очакваме Ви!

Краен срок за кандидатстване - 31 май 2022 г.
За контакт: отдел Човешки ресурси
E-mail: hrbulgaria@keas.bg
Teл: +359 431 67878

Повече информация ТУК.