25.1.2011

Национална покана за кандидатстване с проектни предложения за Интензивни програми
 по секторна програма „Еразъм”
Селекционна година 2011

Център за развитие на човешките ресурси публикува Покана за подаване на предложения за организиране на Интензивни програми по секторна програма „Еразъм”.Стопанска Академия “Д. А. Ценов” има възможността да подобри качеството и да повиши мобилността на студентите и университетските преподаватели в рамките на Европа, както и да подобри сътрудничество между висшите образователни институции, с които има сключени двустранни договори. Интензивната програма предлага нещо качествено ново по отношение възможностите за учене, развитието на уменията, достъпа до информация и т.н. за участващите преподаватели и студенти.

За повече информация
: Отдел «Международни връзки и проекти»  бл. 2, тел.: 6-09-78 и на: http://www.hrdc.bg/files/public/Erasmus/pokani%20za%20kandidatstvane/2011/Pokana%20za%20kandidatstvane%20IP%202011_final.doc

Краен срок за подаване на документи за Интензивни програми  е 11.03. 2011 г.