Информация за условията за настаняване в студентски блок № 1

Уважаеми студенти,
СА „Д. А. Ценов” - Свищов Ви предлага настаняване в студентски блок № 1  при следните условия:

• Цена за нощувка на легло за студенти редовна и задочна форма на обучение – 10 лв.
  • Цена за нощувка на легло за неучащи лица, пребиваващи в гр.Свищов във връзка с осъществяване дейността на Академията – 12 лв.
  • Стойността на нощувките, съобразно продължителността на престоя се заплаща при настаняване в съответното студентско общежитие.

2. Стаи
Стаите в студентски блок № 1 на СА „Д. А. Ценов”- Свищов са напълно реновирани, разполагат с две легла със самостоятелни санитарен възел, отделни електромери, както и всички необходими удобства за пребиваване.
Поддържа се 24 часов пропускателен режим. Безплатен за студентите паркинг – позициониран непосредствено зад  студентския блок № 1.
3. Столово хранене (обяд и вечеря)
В непосредствена близост до студентското общежитие е разположен стол за хранене на СА „Димитър А. Ценов”- Свищов, функциониращ от понеделник до събота с работно време: ОБЯД: от 11:30 до 14:15ч., ВЕЧЕРЯ: от 17:30 до 20:15ч.

Контакти за запазване на нощувки и допълнителна информация:
Управител студентски блок № 1, Митка Расимова, телефон 0889404496
Портал студентски блок № 1 от 20.08.2018г., телефон 0889404482