График за провеждане на събрания на членовете на Синдиката на работещите в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов към НБС „ВОН“ – КНСБ за избор на представители в Делегатското събрание

Уважаеми колеги,
Уведомяваме Ви, че провеждането на събранията на членовете на Синдиката на работещите в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов към НБС „ВОН“ – КНСБ за избор на представители в Делегатското събрание, ще се проведат по следния график:

Г Р А Ф И К

за провеждане на събрания на членовете на Синдиката на работещите в

Звена

Дата и място на провеждане

Факултет „Мениджмънт и маркетинг“:

катедра „Бизнес информатика“,

катедра „Маркетинг“, катедра „Международни икономически отношения“,

катедра „Мениджмънт“, катедра „Стратегическо планиране“

10:30 часа в ауд. 51

Факултет „Производствен и търговски бизнес“: катедра „Аграрна икономика“,

катедра „Икономика и управление на туризма“, катедра „Индустриален бизнес и предприемачество“, катедра „Социални и правни науки“, катедра „Търговски бизнес“

10:30 часа в ауд. 61

Факултет „Стопанска отчетност“:

катедра „Контрол и анализ на стопанската дейност“, катедра „Математика и статистика“, катедра „Счетоводна отчетност“,

катедра „Физическо възпитание и спорт“

10:30 часа в ауд. 46

Факултет „Финанси“: катедра „Застраховане и социално дело“, катедра „Обща теория на икономиката“, катедра „Финанси и кредит“,

катедра „Чуждоезиково обучение“

10:30 часа в ауд. 16

Звена: „Фронт офис обслужване студенти“, „Инспектори катедри“, „Център за международна дейност“, „Секретар факултет“, „Бакалавърско и магистърско обучение“, „Център за професионално обучението“, „Център за дистанционно обучение“, „Дом на научния работник“,  „Ремонт и поддръжка“, „Транспорт“, „Финансово управление и контрол, и ОП“, „Счетоводство на ССО“, „Студентска политика“, „Докторантура и академично развитие“

16:00 часа в ауд. 3

Звена: Академична библиотека "Акад. Н. Михов", Академично издателство "Ценов" , „Академичен компютърен център“, „Административно ръководство“, „Човешки ресурси“, „Бази за обучение и отдих“, „Деловодно и административно обслужване“, „Академичен център за ККВО“

16:00 часа в ауд. 4

Звена: „Финансово-счетоводен отдел“, „Места за настаняване“, „Обществено хранене“, „Стол  1“, „Студентско общежитие 1“, „Локален офис ДПО гр. София и гр. Стара Загора“, „Капитално строителство“

16:00 часа в ауд. 7

Звена: „Инфраструктура и домакинство“, „Център за качество на обучението“, „Институт за научни изследвания“, „Дигитални иновации“

15.10.2019 г. /вторник/

16:00 часа в ауд. 4