Фондация „Подкрепа за образование” обявява конкурс за стипендианти – 2017/2018

За учебната 2017/2018 г. Фондация „Подкрепа за образование” ще предостави годишни стипендии на 6 студента, в размер на 2000 лв. всяка. Стипендиите са в следните образователни направления:

• Годишни стипендии за двама студенти, обучаващи се в специалност „Право”. Средствата са дарени от „Евролекс България”
  • Годишни стипендии за двама студенти, обучаващи се в специалност „Финанси”. Средствата са дарени от „Инфрапроект консулт”  ЕООД
  • Годишна стипендия за един студент, обучаващ се в специалност „Топлотехника”. Средствата са дарени от  „Метроконсулт БГ” ЕООД
  • Годишна стипендия за един студент, обучаващ се в специалност „Строителство на сгради и съоръжения”. Средствата са дарени от БИАС-М ЕООД.

Срокът за кандидатстване е до 6.11.2017 г. включително.

Право на кандидатстване имат младежи, ненавършили 26 години, които са в неравностойно социално положение и са студенти след първи курс, редовна форма на обучение през учебната 2017-2018 г. по държавна поръчка във висше учебно заведение в Република България.

Изискванията към кандидатите са можете да намерите ТУК.