ПРИЕМ НА СТУДЕНТИ В ОКС "МАГИСТЪР" ЗА ДИСТАНЦИОННА ФОРМА НА ОБУЧЕНИЕ СЛЕД ОКС „БАКАЛАВЪР“ ИЛИ „МАГИСТЪР“ ПО НАПРАВЛЕНИЯ РАЗЛИЧНИ ОТ 3.8. ИКОНОМИКА И 3.7. АДМИНИСТРАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ

УСЛОВИЯ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ

• Кандидатите за дистанционно обучение по магистърски програми в СА „Д. А. Ценов” следва да притежават образователно-квалификационна степен „бакалавър” или „магистър”, придобита в други висши училища по неикономически специалности с успех от дипломата не по-малко от Добър (3.50).
  • Кандидатите имат право да се обучават по всяка от магистърските програми в СА „Д. А. Ценов”.

ПРОЦЕДУРА ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ

Кандидатите за обучение по магистърски програми в дистанционна форма подават следните документи:

• Молба до Ректора (по образец), попълвана в СА „Д. А. Ценов” или изнесените центрове за административно обслужване в гр. София и гр. Стара Загора;
  • Диплома за ОКС „бакалавър” или "магистър" (оригинал) или уверение за ОКС „бакалавър” или "магистър", издавано от факултетските канцеларии с посочени балообразуващи среден успех от следването и оценка от държавния изпит/защитата на дипломната работа;
  • Снимки (матирани) – 4 бр.
  • Вносни бележки за платени административна и първа семестриална такса.

С подаване на документите се заплаща административна такса от 50 лв. и таксата за първия семестър на обучение, която е 900 лв.

При записването се получава заверената студентска книжка, а комплекта учебни материали за първи семестър в определения ден за презентации и консултации.

Документите за кандидатстване и записване в дистанционна форма по магистърски програми се подават в фронт офис „Магистърско обучение“ (Факултетски корпус, ет. 1 в ляво) или изнесените центрове за административно обслужване в гр. София и гр. Стара Загора.