Студентка от специалност „Стопански и финансов контрол“ спечели специална награда на конкурса „Млад одитор“

Студентката Милена Иванова Иванова от специалност „Стопански и финансов контрол", 4 курс, редовно обучение при катедра „Контрол и анализ на стопанската дейност“ спечели специалната награда „Академик Иван Гюзелев“ в националния конкурс „Млад одитор“. Наградата е за най-оригинална идея при решаване на одитен казус. Тя бе връчена от председателя на Сметната палата Цветан Цветков на официална церемония, проведена в гр. София на 16 юни 2022 г. Тази награда позволява на отличената студентка да изкара едномесечен стаж в най-висшата одитна институция на България.

Поздравления и пожелания за успех към наградената свищовска студентка бяха отправени и от вицепрезидента на Република България - г-жа Илиана Йотова.