Седмична програма
Редовно обучение, зимен семестър,
ОКС "Бакалавър",1 курс
Учебна 2018/2019 г.
ФИНАНСИ
Група: 1
Понеделник
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 204 АНГЛИЙСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
12:30-14:00 Аудитория 41 ВИСША МАТЕМАТИКА
14:15-15:45 Аудитория 41 ВИСША МАТЕМАТИКА (упр.)
16:00-17:30 Аудитория 201 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА (упр.)
Вторник
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 204 АНГЛИЙСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
12:30-14:00 Аудитория 9 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА
14:15-15:45 Аудитория 7 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО
16:00-17:30 Аудитория 56 ОСНОВИ НА ПРАВОТО (упр.)
Сряда
ЧасАудиторияДисциплина
12:30-14:00 Аудитория 57 МИКРОИКОНОМИКА (упр.)
14:15-15:45 Аудитория 46 ОСНОВИ НА ПРАВОТО
Четвъртък
ЧасАудиторияДисциплина
13:15-15:45 Аудитория 52 МИКРОИКОНОМИКА
16:00-17:30 Аудитория 52 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО (упр.)
Група: 2
Понеделник
ЧасАудиторияДисциплина
12:30-14:00 Аудитория 41 ВИСША МАТЕМАТИКА
14:15-15:45 Аудитория 57 ОСНОВИ НА ПРАВОТО (упр.)
16:00-17:30 Аудитория 73 ВИСША МАТЕМАТИКА (упр.)
Вторник
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 27 НЕМСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
12:30-14:00 Аудитория 9 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА
14:15-15:45 Аудитория 7 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО
16:00-17:30 Аудитория 5 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО (упр.)
Сряда
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 27 НЕМСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
14:15-15:45 Аудитория 46 ОСНОВИ НА ПРАВОТО
16:00-17:30 Аудитория 202 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА (упр.)
Четвъртък
ЧасАудиторияДисциплина
13:15-15:45 Аудитория 52 МИКРОИКОНОМИКА
16:00-17:30 Аудитория 56 МИКРОИКОНОМИКА (упр.)
Група: 3
Понеделник
ЧасАудиторияДисциплина
12:30-14:00 Аудитория 41 ВИСША МАТЕМАТИКА
16:00-17:30 Аудитория 57 ОСНОВИ НА ПРАВОТО (упр.)
Вторник
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 27 НЕМСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
10:45-12:15 Аудитория 11 АНГЛИЙСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
12:30-14:00 Аудитория 9 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА
14:15-15:45 Аудитория 7 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО
16:00-17:30 Аудитория 201 БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА (упр.)
Сряда
ЧасАудиторияДисциплина
10:45-12:15 Аудитория 9 АНГЛИЙСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
10:45-12:15 Аудитория 27 НЕМСКИ ЕЗИК I ЧАСТ (упр.)
12:30-14:00 Аудитория 11 ОСНОВИ НА УПРАВЛЕНИЕТО (упр.)
14:15-15:45 Аудитория 46 ОСНОВИ НА ПРАВОТО
16:00-17:30 Аудитория 25 МИКРОИКОНОМИКА (упр.)
Четвъртък
ЧасАудиторияДисциплина
13:15-15:45 Аудитория 52 МИКРОИКОНОМИКА
16:00-17:30 Аудитория 73 ВИСША МАТЕМАТИКА (упр.)